Tortuga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav u Smaragdové zátoky

+2
Li 'Louie' Ying
Admin
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Malinché Fri Oct 28, 2016 7:19 pm

Usměji se k němu a protočím se jako divoženka, kterou jsem, má snědá stehna jsou vidět vysoko k rozparkům kožené sukně, která je posetá přírodninami, moje tělo je stále ověšeno korálky ale k tomu je tma ta košile od Sebatina...je to pro mě velmi složité jméno a to i přestože se jmenuji Malinché. Když se pírko dívá do papírů a mluví o obchodu, kleknu opět na nožky a začnu drhnout podlahu jak mi bylo řečeno. Nejsem zvyklá práci nedodělat a to i přes odřená kolena, nevadí mi práce, vadí mi povýšenost se kterou se ke mě ašíkroft chová. Zvednu k němu oči a pokrčím rameny. "Já nevědět, myslet si, že šel pryč ale nebýt jistá, mě poručit umýt kapitánská můstek.."
Malinché
Malinché

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Jean 'Černé Pírko' Fri Oct 28, 2016 7:32 pm

"Tak počkáme." Sleduju ji a pokroutím hlavou. Neměl jsem rád tyhle podřadné práce, ale přesto nebylo teď co dělat a tak vezmu hadr a kleknu si na čtyři k Malinché a začnu zpozvolna drhnout podlahu. "Ve dvou nám to půjde líp." Dodám s úsměvem a pomalu drhnu na druhé straně. Mezítím si můžu promyslet, kde prodám ty zásoby a další věci. Času jsem měl dost, takže za pár dní nebudu mít co dělat a to jsem rád neměl. Ikdyž chodit po palubě a sledovat ostatní jak pracují mělo své kouzlo. Polknu a promnu si bradu, když zjistím, že vlastně bez práce nemůžu žít.
Navíc jsem tím měl výhled na Malinche, což mě dělalo alespoň zčásti egoistickou radost. Nikdy jsem nebyl takovej, že by nikomu upíral krásy, ale teď to bylo něco jiného. Budu muset přijít na to co. Ikdyž oproti Malinché mi práce nejde tak od ruky, tak přesto jsem celkem pokročil.
Jean 'Černé Pírko'
Jean 'Černé Pírko'

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 16. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Malinché Fri Oct 28, 2016 7:46 pm

mě tyhle práce nevadily, i v kmeni přestože jsem byla dcerou hlavy kmene, často jsme dělala s lidmi obyčejné práce, pomáhat bylo to nejlepší co jsem mohla dělat, jenže si mě za to vážili, tady? Tady to mám jako trest jakobych byla něco podřadného. CHytnu jeho ruku když si ke mě klekne a začne vytírat. "To má práce, ašíkroft se zlobit, já mít průšvih..." vrtím hlavou protože se bojím že by to neradi viděli on má přeci jinou práci. Jenže se nenechá odbýt tak ho pustím a usměju se, myjeme od druhého konce a propracováváme se blíž k sobě, oba na čtyřech upachtěná kolena a povrch se začíná doslova lesknout. "Ty dobře umět pracovat...ty pracoval moc, pravda?"
Malinché
Malinché

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Jean 'Černé Pírko' Fri Oct 28, 2016 10:22 pm

"No... stejně bez kapitána nemůžu pracovat a práce jako práce." Je pravda, že po mě námořníci posměšně pokukovali, ale já to nevnímal.Cítil jsem její ruku, ale byl jsem celkem zamanutý."Ne... spíš nemám rád, když někdo ne práce." Pomalu se blížím k ní a tímpádem můžu pomalu přestávat a zvedat se. "Říkal jsem, že ve dvou to bude lepší." uchechtnu se pobaveně a promnu si ruce.  Byl jsem rád, když za sebou můžu vidět výsledky své práce a dřiny. Dávalo mi to ten slastný pocit zadostiučinění, kterého je pravda jsem se nemohl nabažit. "Co máš ještě udělat, třeba ti ještě vypomůžu.. pořád mám spousty času, než přijde kapitán.. a až přijde, tak přejdu ke své.. a tam budu muset máknout." Promnu si čelo.
Jean 'Černé Pírko'
Jean 'Černé Pírko'

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 16. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Malinché Fri Oct 28, 2016 11:05 pm

Pokrčím rameny, co nadělám chce pracovat tak ať tedy pracuje já se ho snažila odradit. Máme společně za chvíli hotovo, opřu se zády o zábradlí a nožky vystavím slunci. "Být to rychlejší...pravda...ty nechat šmouhu tam..´" Ukážu mu směrem nahodile, není tam šmouha ale škádlím ho. "To všechno zatím..on mi přijít pak říct co dělat malinché...a ty dělat co? já sedět a dívat slunce, tolik hřát a mě být dobrá..."
Malinché
Malinché

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Sebastian Hayes Fri Oct 28, 2016 11:35 pm

Mlčky jsem se k nim připojil při vytírání podlahy a jen tiše naslouchal jejich škádlení a konverzaci. Za chvilku jsem dodělal svou část podlahy a postavil se. Byl jsem rád, že jsem dal Malinché tu košili, protože jsem se docela zpotil.
"Tak hotovo lidičky. Nic dalšího ti teda neřekl? Někam zmizel potom, co jsem s nim mluvil naposledy a můj jedinej úkol byl seznámit se s posádkou, což jsem udělal."
Pokrčil jsem rameny a zašklebil se. "Cože to vůbec musíš všechno prodat Pírko?" Zeptal jsem se posléze Jeana.
Sebastian Hayes
Sebastian Hayes

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Jean 'Černé Pírko' Sat Oct 29, 2016 2:29 pm

Koukám po Maliche. V tomhle světle vypadala obzvláště zajímavé. "Já tam šmouhu nenechal, to byla tady Sebastianova část." Uchechtnu se a opřu o zábradlí. Pokukoval jsem po Sebastiánovy, kterého námořníci sledovali obzvláštně víc, než původně mě. Přeci jenom podkapitán je vyšší šarže. "Mnu to je pravda, ale zase bys měl mít u nich nějaký respekt... a zboží mnu venku z lodě co se vyhodila ta děla a část nákladu." Pokynu na hromadu beden a děl venku a mnu si bradu. Na škádlení se nenechávám nachytat a ukážu zcela na nahodilé místo. "A ty támhle." uchechtnu se.
Jean 'Černé Pírko'
Jean 'Černé Pírko'

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 16. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Malinché Sun Oct 30, 2016 5:00 pm

Opřu se hlavou o zábradlí a dívám se na oba, vypadají jako správní muži, slušní pěkní. Vypláznu jazyk když poukáže na moji šmouhu a vydechnu, jejich řeči o lodích mne zajímají poslouchám je ale bohužel zatím rouzím velmi málo..jedno..jednou založím vlastní flotilu a vytáhnu proti tomu zpropadenému angličanovi který mi zabil rodinu! Ale prozatím vezmu jen hadr, ob plácnu mokrou stranou po zádech a se smíchem jdu umýt ty šmouhy a´t je tam už nechal kdokoliv. "Já nevědět co říkat ani nevědět co já tu dělat...nemoct vy zeptat Ašíkroft jaká práce pro malinché?" Zeptám se jich.
Malinché
Malinché

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Jean 'Černé Pírko' Sun Oct 30, 2016 8:40 pm

Sleduju jej a náhle ucítím nějaký pohyb, který mě donutí se otočit.  "Hodně věcí o lodí... možná bych ti to mohl vysvětlit, ale je to složité.. " uchechtnu se a přemýšlím. "Na kapitána čekáme všichni pro práce... " Povzdechnu a dál se na ni usmívám. Byla fajn. Taková dobrá duše, pro kterou byste skočili do ohně a ani o tom nevěděli. Avšak mi stále leží v hlavě můj vlastní úkol.  otec, kdyby se dozvěděl, jakým dívkám se dvoří by mě asi nepochválil, ale ... měl mě rád.
Jean 'Černé Pírko'
Jean 'Černé Pírko'

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 16. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Malinché Sun Oct 30, 2016 9:08 pm

Vstanu a plácnu hadřík do kýble protože je to perfektní, oni to nepochopili, myslí si, že chci další úkol, ale ne , chci tu místo, pravou práci, za peníze, za podíl a za přáátelství, jsme tu něco míń a vidím to, jsou na mě hodní ale neberou mě vážně a já potřebuju aby mě brali vážně, jsem dospělá...jsem silná, jsem pořádná pracantka a skvělá lovkyně, musím jít nahoru abych mohla pomstít mou rodinu, jako vytíračka podlahy beze jména jí nebudu. "Ne! Já chtít práci tady! Tady jako vy..kapitán...nákupečí...prostě práce, opravduová! A chci kalhjoty! a ..to na nohách..." Ukážu na boty co mají a zvednu hlavinku hrdě podívajíc se jim do očí planoucíma očima plnýma odhodlání.
Malinché
Malinché

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Jean 'Černé Pírko' Sun Oct 30, 2016 9:32 pm

Přejdu pomalými kroky k ní. Nejspíš ji chápu. Nechci být podržtaška, ale sám nevím jak ji pomoct. "Chápu co chceš... ale já nevím.. co loď potřebuje to ví jen tady.. Sebastian.. nebo kapitán.. " Mluvím vážně, ale zachovávám úsměv.  "Nemusíš být to, co nechceš.. jestli chceš boty.. seženeme ti je... chceš kalhoty.. taktéž... nevím, jestli tě má kapitán za otroka.. nebo služku, ale pro mě nejsi... a kdybys chtěla naučit být nákupčí.. tak ti pomůžu." prohlédnu i její krásné nohy. "Ale je pravda, že boty by nebyly špatné... se divím, že nemáš  v nohách třísky.. nebo ostré věci.. nebo tě nebolí.. kdyby tě něco bolelo.. stačí slovo." Usměju se na ni vřele.
Jean 'Černé Pírko'
Jean 'Černé Pírko'

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 16. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Přístav u Smaragdové zátoky - Stránka 4 Empty Re: Přístav u Smaragdové zátoky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru